195.00 грн.

9 штук або більше: 160.00 грн.
18 штук або більше: 155.00 грн.
45 штук або більше: 150.00 грн.
90 штук або більше: 145.00 грн.
Горілка Сливовиця (слива) (Slivovice) тетрапак 2 літри

Горілка Сливовиця - це оригінальний продукт з Чехії, який славиться по всьому світу своїм екстравагантним смаком і високою міцністю. Виготовляють його з свіжозібраних слив особливого сорту, які залишаються на дереві до заморозків, і за рахунок холоду набувають високу солодкість. Зливи не хапають з дерева, а акуратно струшують, щоб не пошкодити. Потім з них виготовляють основу для спирту, яку неодноразово дистилюють, в результаті чого виходить кристально чистий спирт без домішок. Доповнює сливовицю і найчистіша вода зі свердловин.

В результаті напій має особливий яскравий фруктовий аромат, в якому чітко відчуваються сливові нотки. А ось смак напою трохи солодкуватий, м'який і маслянистий. Вона має дуже високу міцність - 48%, але ось п'ється вона легко, не викликаючи різкого сп'яніння або похмілля. Пити горілку Сливовиця можна як в охолодженому вигляді або з додаванням льоду, щоб трохи знизити градус, так і теплою або навіть гарячої. А самі чехи часто використовують її разом з пивом - такий варіант теж цілком прийнятний.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо фірмову горілку Сливовиця з Чехії за привабливою вартістю. Ви можете купити у нас сливовицю в тетрапак-ємностях по 2 літри. Такий варіант зручний як для домашнього вжитку в компанії, так і для великих свят або вечірок. Вибирайте для себе найкращі напої з усього світу в інтернет-магазині dutyk.com.ua

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Сливовиця, Slivovice