195.00 грн.

9 штук або більше: 160.00 грн.
18 штук або більше: 155.00 грн.
45 штук або більше: 150.00 грн.
90 штук або більше: 145.00 грн.
Горілка Грей Гус (Grey Goose La Poire) тетрапак 2 літри

Якщо ви запитаєте будь-якого європейця, яку марку горілки він вважає найкращою, з великою часткою ймовірності відповіддю буде саме Grey Goose. Ця марка алкогольних напоїв вважається преміальної, а її якість робить її бажаною гостею на столі європейської еліти.

Виробляється горілка Грей Гус у Франції, в знаменитому регіоні Коньяк. Вода для напою береться з тих же джерел, що і для прославлених коньяків регіону. А в якості основи для спирту представники компанії Грей Гус віддають перевагу виключно озимої пшениці, яку вирощують в «хліборобської» частини країни - Пікардії. Спирти перед приготуванням напою проходять багатократну очистку за допомогою мідних фільтрів, за рахунок чого досягається їх висока чистота. Горілка Грей Гус має приємний, свіжий смак, з тонами квітів і фруктів, вона легко п'ється і не викликає неприємних відчуттів. Нерідко саме її використовують для приготування коктейлів.

У dutyk.com.ua ви можете купити справжню горілку Грей Гус в практичною тарі об'ємом 2 літри. Така упаковка, створена за сучасною технологією тетрапак, захищає напій від сонячного випромінювання і високих температур, згубних для алкоголю. Її зручно транспортувати, а стильне оформлення дозволяє використовувати таку горілку як статусного презенту.

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Грей Гус, 2 літра