195.00 грн.

9 штук або більше: 160.00 грн.
18 штук або більше: 155.00 грн.
45 штук або більше: 150.00 грн.
90 штук або більше: 145.00 грн.
Горілка Грей Гус (Grey Goose La Melon) тетрапак 2 літри

Шукаєте, чим би здивувати гостей на прийдешнє свято або, може, самі хочете спробувати щось нове? Тоді зверніть увагу на такий ексклюзивний продукт, як горілка Грей Гус Ля Мелон. Цей напій добре відомий в Європі: бренд Grey Goose вважається елітним, а його продукція надходить на столи сильних світу цього.

Горілка Грей Гус Ля Мелон - це напій з легким фруктовим ароматом і присмаком, адже для його створення використовується особливий інгредієнт - свіжий динний сік. За рахунок поєднання з високоякісними спиртами багаторазової очищення і чистої артезіанської водою, в результаті виходить напій преміум-якості з оригінальними смаковими якостями. Така горілка дуже легка, володіє оксамитовим присмаком і м'якістю, що дозволяє її пити навіть справжнім леді. Її можна зробити головним напоєм вечірки або дівич-вечора, купити для корпоративного свята або домашніх посиденьок - у всіх випадках вона стане доречним напоєм, який бадьорить і веселить, але не п'янить занадто.

Щоб купити горілку Грей Гус La Melon, вам не потрібно їхати в Європу! Оригінальний напій від французького виробника можна замовити онлайн на нашому сайті. В асортименті нашого магазину представлена ​​горілка Грей Гус в тетрапаку об'ємом 2 літри з дуже привабливою вартості.

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Грей Гус, 2 літра