190.00 грн.

9 штук або більше: 160.00 грн.
18 штук або більше: 155.00 грн.
45 штук або більше: 150.00 грн.
90 штук або більше: 145.00 грн.

Горілка Фінляндія Манго (Finlandia Mango) тетрапак 2 літри

Один з найпопулярніших продуктів компанії Finlandia - горілка Фінляндія Манго. Її випуск почався ще на початку 2000-х років, і за цей час свіжа і м'яка фруктова горілка з натуральним соком манго завоювала чимало шанувальників.

Особливість горілки Фінляндія Манго - її легкість і м'якість. Досягається таке поєднання, по-перше, трохи зниженим градусом - він у горілки всього 37,5%. Також свою роль в м'якості напою відіграють компоненти: бренд Finlandia використовує тільки талу льодовикову воду для своїх продуктів, а також спеціальні пшеничні спирти надвисокої ступеня очищення. Для того, щоб прибрати сивушні масла, технологи бренду проганяють спирти через дістілліровочние апарати понад 200 разів! А становить компанію всіма інгредієнтами екстра-класу натуральний сік свіжого манго, який доповнює букет напою і надає йому особливий тропічний аромат.

Горілка Фінляндія Манго відноситься до преміальних напоїв. Вона займе своє місце у вашому персональному барі або стане оригінальним варіантом подарунка колегам, партнерам або друзям. Це оптимальний напій для гучної вечірки або дівич-вечора, адже її можна пити як саму по собі, комбінуючи з льодом, так і урізноманітнити нею смак класичних коктейлів, надаючи їм особливу нотку.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити горілку Фінляндія Манго в зручному форм-факторі - тетрапаку, об'ємом 2 літри. Це зручне рішення для великої компанії, а також вигідна покупка, адже наші ціни вас приємно здивують.

Об'єм 2 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Фінляндія

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Фінляндія, 2 літра