190.00 грн.

9 штук або більше: 160.00 грн.
18 штук або більше: 155.00 грн.
45 штук або більше: 150.00 грн.
90 штук або більше: 145.00 грн.
Горілка Фінляндія Мандарин (Finlandia Tangerine) тетрапак 2 літри

Міцний алкоголь зовсім не зобов'язаний бути нудним і строгим. І компанія Фінляндія доводить це виходом кожної своєї новинки з класу фруктових горілок. Так, черговим напоєм, що доповнив цю колекцію, стала горілка Фінляндія Мандарин - свіжа, яскрава, як сам цей цитрус.

Купити горілку Фінляндія Мандарин в Україні можна недорого - вона є в каталозі нашого інтернет-магазину, і ціна на неї набагато нижче, ніж в супермаркеті. При цьому ми пропонуємо виключно продукцію офіційного бренду. У dutik.com.ua ви можете купити горілку Фінляндія Мандарин в упаковці об'ємом 2 літри (тетрапак). Це зручне рішення для вечірки або корпоративу, адже однієї такої упаковки вистачить як мінімум на 10 чоловік! Її зручно перевозити, і вона стане свіжою нотою в вашому барбекю-меню або прикрасить собою поїздку у веселій компанії. Красива упаковка горілки Фінляндія Мандарин 2 літри - оптимальний варіант подарунка.

Відмітна особливість горілки Finlandia Tangerine - її смак. Він одночасно яскравий, має виражені фруктові ноти, але при цьому позбавлений надмірної солодощі, якої грішать багато фруктові алкогольні напої. Секрет простий: при створенні горілки використовуються всі ті ж інгредієнти, що і для класичної Фінляндії, але доповнює їх натуральний мандариновий сік, який зберігає смак і аромат, а також вітаміни. Після вечора в компанії горілки Фінляндія Мандарин вас не чекають неприємні відчуття: вона легко п'ється і не залишає наслідків у вигляді головного болю.
Об'єм 2 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Фінляндія
Елена / 11.08.2020
есть ли в наличии?

Теги: Горілка, Фінляндія, 2 літра