190.00 грн.

9 штук або більше: 160.00 грн.
18 штук або більше: 155.00 грн.
45 штук або більше: 150.00 грн.
90 штук або більше: 145.00 грн.
Горілка Фінляндія Північна ягода (Finlandia Nordic Berries) тетрапак 2 літри

Ще в середині 90-х бренд Finlandia прославився своєю оригінальною журавлинною горілкою. З тих пір асортимент марки істотно розширився, і сьогодні ви можете спробувати і інші різновиди ягідних горілок Фінляндія - з малиною, чорною смородиною і, звичайно ж, найоригінальніший варіант - горілку Фінляндія Північна ягода.

Створена за класичною технологією, запатентованою брендом Finlandia, вона проходить 200 ступенів очищення, після чого доповнюється свіжим і яскравим екстрактом з північних лісових ягід. За рахунок цього горілка набуває особливого смаку і яскравий аромат, в якому поєднується свіжість, насолода, легка кислинка і аромат лісу. При цьому смак горілки не має яскраво вираженої солодощі - тільки легкий натяк на неї. Цей напій припаде до душі як поціновувачам преміальних горілчаних продуктів, так і тим, хто любить експерименти з напоями: горілку можна пити як основний напій або додавати її в коктейлі. Спробуйте приготувати з неї класику коктейльних рецептів - «Космополітен» або «Мартіні драй» - і ви відчуєте, що ваші коктейлі отримали друге життя завдяки незвичайному компоненту - горілці Фінляндія Північна ягода.

Купити горілку в нашому інтернет-магазині можна в практичною тетрапак-упаковці об'ємом 2 літри. Вона повністю зберігає всі якості напою, при цьому її зручно транспортувати або закупити для великого торжества, корпоративу або вечірки. Ціна на горілку Фінляндія Північна ягода у нас дуже приваблива, а при оптовій купівлі ми запропонуємо вам ще й вигідні знижки.
Об'єм 2 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Фінляндія

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Фінляндія, 2 літра