Спецпропозиція
  •  Об’єм –3 літри;
  • Міцність  — 40%;
  • Країна-виробник — Фінляндія.
185.00 грн.

9 штук або більше: 150.00 грн.
18 штук або більше: 145.00 грн.
45 штук або більше: 140.00 грн.
90 штук або більше: 135.00 грн.

Горілка Фінляндія є одним з самих популярних міцних напоїв в світі. Тільки  назва викликає асоціації з гарним відпочинком, де все продумано до дрібниць. Завод, що випускає цей міцний напій, використовує тільки воду льодовиків. Кожна крапля такого алкоголю має енергію і силу природи. А сучасні способи виробництва зробили напій еталонним з точки зору якості, чистоти і смаку.
Завод в Фінляндії, який виробляє цей сорт горілки, працює майже 150 років. Горілка виробляється тільки з ячменю та льодовикової води. Процес виробництва триває біля 50 годин та складається з 200 стадій. Вода, що пройшла природну фільтрацію піском і моренами, надає характерний смак і аромат.
Горілка Finlandia випускається в декількох видах:

Горілка в тетрапаці – це зручно та недорого

До недавнього часу ця горілка  розливалася виключно в скляні пляшки, дизайн яких змінювався 4 рази з моменту випуску. Але сьогодні платити за унікальну пляшку зовсім не обов'язково.
Купівля горілки Фінляндія в паку - відмінна альтернатива для цінителів якісного алкоголю, які не бажають переплачувати за красиву упаковку.
Розливати алкогол в тетрапак не нова ідея. Але вона застосовується відносно недавно. Унікальні властивості упаковки дозволяють зберігати тривалий час все початкові характеристики алкоголю.
Finlandia в тетрапаку 3 літри це:

  1. Оригінальний смак і аромат.
  2. Вигідна ціна - горілка Фінляндія в паку на порядок дешевше в порівнянні зі скляною пляшкою.
  3. Це компактна легка упаковка, яка забезпечує зручне зберігання і безпечне транспортування.

Замовити  горілку Фінляндія 3 літри

Ми вже звикли замовляти товари онлайн. Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір міцних напоїв на всі випадки життя. Ви можете замовити горілку Фінляндія 3 літри в будь-який зручний час.

Об'єм 3 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Фінляндія
Міцність 40%
Оксана / 25.03.2019
Доброго дня!
Надішліть будьласка фото як виглядає бутилка фінляндія - 3 л. 180 грн.? на вайбер 0686559139

Теги: Горілка, Фінляндія, 3 літра