200.00 грн.

9 штук або більше: 165.00 грн.
18 штук або більше: 160.00 грн.
45 штук або більше: 155.00 грн.
90 штук або більше: 150.00 грн.
Горілка Абсолют Манго (Absolut Mango) тетрапак 2 літри

Про якість горілки шведської марки Абсолют чули всі: цей напій справно входить в рейтинги найкращих міцних алкогольних напоїв, поєднуючи високу якість і відмінний смак. Крім класичної горілки компанія Абсолют займається випуском особливих фруктових варіантів, кращим з яких сміливо можна назвати горілку Абсолют Манго.

Виготовляється горілка Абсолют Манго на шведському виробництві за традиціями, закладеним засновником бренду. Для неї вибираються тільки найкращі озимі сорти твердої пшениці, що ростуть в екологічно чистій зоні. А воду технологи компанії набирають виключно з однієї свердловини - така вода відповідає найвищим стандартам чистоти. Доповнюють горілку тільки натуральними інгредієнтами, в якості яких виступає сік свіжих плодів манго.

Результатом такої технології стає горілка Абсолют Манго - ніжна і делікатна, але при цьому не солодка. Її можна запросто подавати гостям після трапези в якості диджестива або зробити основою коктейлів. Наприклад, класичний Лонг-Айленд з таким компонентом придбає орієнтальні нотки і незвичайний смак.

Якщо ви хочете спробувати горілку Абсолют Манго або купити її в якості подарунка своїм друзям, в нашому інтернет-магазині ви знайдете те, що вам потрібно. Зручна упаковка місткістю 2 літри стане прекрасним подарунком або основою для святкового застілля.

Ще не було питань.