Спецпропозиція
190.00 грн.

6 штук або більше: 150.00 грн.
12 штук або більше: 145.00 грн.
30 штук або більше: 140.00 грн.
60 штук або більше: 135.00 грн.

Горілка Абсолют - визнана королева світового ринку алкогольної продукції. Рецепт напою був винайдений в далекому 1879 році шведським винокуром Ларсом Олссон Смітом. Свій шедевр він назвав «Absolut rent Bränvin», що в дослівному перекладі означає абсолютно чистий бренді. Алкоголь по достоїнству оцінили місцеві жителі, а потім і правляча еліта. Але лише через 100 років про напій дізнався весь світ. Завдяки унікальній і амбітної маркетингової стратегії горілка Абсолют стала не просто одним із зразків елітного алкоголю. Це унікальний імідж, стиль життя, символ розкоші і безкомпромісної якості.

Горілка Абсолют - художній симбіоз смаку і дизайну

Шведському бренду вдалося втілити в життя мрію всіх лікеро-горілчаних компаній світу. Він зробив горілку предметом мистецтва, який збирається і виставляється на огляд. Але горілка Абсолют 3 літри стає не просто художнім експонатом. Її можна і потрібно дегустувати в компанії близьких друзів або ділових партнерів.
Горілка Абсолют в паку об'ємом 3 літри - відмінний формат улюбленого напою, який дозволить організувати масштабну вечірку або тихий сімейний вечерю за доступною ціною.

Горілка Абсолют 3 літри - знаменита якість за доступною ціною

На виставці в 2014 році шведський бренд представив Абсолют в тетрапаку. Сучасна упаковка істотно здешевила продукт і дозволила насолоджуватися оригінальним смаком всім поціновувачам якісного алкоголю. Смак Абсолют в тетрапаку повністю ідентичний напою в класичній скляній пляшці:

  • легкі нотки скандинавської озимої пшениці;
  • м'який, перцевий присмак;
  • помірна жорсткість, при стандартній міцності 40%;
  • ледь помітний фруктовий аромат.

У сукупності смакові відтінки створюють складну і одночасно просту композицію, якість якої в повній мірі зберігає горілка Абсолют 3 літри в зручному тетрапаку.

Абсолют в тетрапаку - скандинавський бренд у вас вдома

Інтернет-магазин dutyk.com.ua представляє абсолютний бестселер алкогольного ринку - горілка Абсолют в паку об'ємом 3 літри. Цінний напій в економною упаковці дає можливість проводити дегустацію в кращих традиціях елітних будинків. Переваги покупки очевидні вже на етапі замовлення:

  1. Приємні ціни для роздрібних і оптових покупців.
  2. Гарантія оригінальності продукту.
  3. Швидка доставка в будь-яке місто України.

Горілка Абсолют 3 літри в усіх відношеннях стане вигідним придбанням. Відкрийте для себе елітний алкоголь в доступному ціновому сегменті!

Об'єм 3 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Швеція
Міцність 37,5%

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Абсолют, 3 літра