Спецпропозиція
185.00 грн.

9 штук або більше: 150.00 грн.
18 штук або більше: 145.00 грн.
45 штук або більше: 140.00 грн.
90 штук або більше: 135.00 грн.

Якщо говорити про французьких міцних напоях, бренд «Grey Goose» займає в світі топові місця поряд зі знаменитими коньяками і бренді французького виробництва. Це найпопулярніша горілка від французьких виробників вважається напоєм аристократичним і м'яким. Вона володіє класичними смаковими якостями і міцністю 40 градусів, при цьому ані найменших наслідків на ранок вас не чекає навіть після бурхливого застілля.

За рахунок нейтрального смаку, характерного для напоїв найвищого ґатунку, горілка Грей Гус добре п'ється сама по собі і змішується з іншими напоями в коктейлях. З нею ваші «кривава Мері», лонгер або «Мартіні драй» вийдуть не гірше, ніж в самих іменитих європейських барах.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити горілку «Грей Гус» від оригінального виробника в зручній упаковці об'ємом 2 літри. Такий вибір - справжня знахідка при організації свята для великої компанії, вечірок або корпоративних заходів. До того ж ціна на горілку в тетрапаку цілком доступна: для роздрібних покупців вона становить 180 гривень, а при замовленні дрібним і великим оптом ми пропонуємо ще й приємні знижки.

Об'єм 2 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Франція
Міцність 40%

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Грей Гус, 2 літра