Спецпропозиція
205.00 грн.

6 штук або більше: 165.00 грн.
12 штук або більше: 160.00 грн.
30 штук або більше: 155.00 грн.
60 штук або більше: 150.00 грн.

Горілчана продукція марки «Горбачов» випускається в Німеччині. Засновником виробництва став емігрант з нашої країни, який назвав своїм прізвищем новий бренд. У нашій країні цю горілку пов'язують з ім'ям останнього президента СРСР, що, втім, ніяк не позначається на її високій якості.

Цікавий факт: самі німці нерідко називають горілку «Горбачов" не горілкою, а шнапс, оскільки цей напій повністю відповідає всім стандартам саме німецької горілчаної рецептури: він досить міцний (44 градуси), але при цьому володіє практично невідчутним приємним ароматом і м'якістю. А відповідальний підхід виробника до очищення горілки від сивушних масел дозволяє споживачам провести вечір за чаркою-інший «Горбачова» без будь-яких наслідків на ранок.

Ми пропонуємо вам купити оригінальну горілку бренду «Горбачов» за привабливою ціною від 195 гривень. При цьому стільки невисока ціна йде за великий обсяг - горілка поставляється в фірмових трилітрових місткостях тетрапак. Це чудовий вибір для великої компанії або організації масштабного торжества, особливо, якщо врахувати, що при оптовій закупівлі ціна для вас буде ще нижче!

Об'єм 3 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Німеччина
Міцність 44%

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Горбачов, 3 літра