Спецпропозиція
195.00 грн.

6 штук або більше: 150.00 грн.
12 штук або більше: 145.00 грн.
30 штук або більше: 140.00 грн.
60 штук або більше: 135.00 грн.

Горілчаний бренд «Борис Єльцин» існує на європейському ринку вже не перше десятиліття. І завжди радує споживачів оптимальним співвідношенням ціни і якості своєї продукції. Горілка Борис Єльцин виготовляється виключно з води природних джерел з багатоступеневою системою очищення та озимої пшениці найвищої якості. При цьому всі європейські стандарти виготовлення поєднуються з класикою горілчаної рецептури, за рахунок чого горілка «Борис Єльцин» набуває м'якість і легко п'ється, не втрачаючи в міцності.

Наш інтернет-магазин пропонує вам новий продукт брендової лінійки «Борис Єльцин» - горілка, ароматизована полуницею. Цей напій придбав свої особливі якості за рахунок використання натуральної ароматизації ягодами: вона стала ще м'якше і придбала особливий аромат і трохи солодкуватий приємний присмак. Цей варіант міцного напою якнайкраще підійде для компанії прекрасних дам, запального дівич-вечора або змішаної компанії, в якій споживачами виступлять як цінителі міцних напоїв, так і шанувальники більш легких. Така горілка стане прекрасним складовим будь-якого коктейлю, надавши звичайним рецептом нові нотки.

Купити горілку Борис Єльцин полуниця в нашому інтернет-магазині можна як поштучно, так і партіями. Зручна ємність об'ємом 3 літри зроблена за стандартами тетрапак, і надійно захищає вміст від будь-якого впливу, зберігаючи первинний смак і аромат. При цьому ціна на таку економічну упаковку - всього від 180 гривень.

Об'єм 3 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Франція
Міцність 37,5%

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Борис Єльцин, Полуниця, 3 літра