Спецпропозиція
185.00 грн.

6 штук або більше: 145.00 грн.
12 штук або більше: 140.00 грн.
18 штук або більше: 135.00 грн.
30 штук або більше: 130.00 грн.

Незважаючи на свою російську назву, горілка «Борис Єльцин» - це приклад європейського підходу до виготовлення лікеро-горілчаних виробів. Її виробництвом займається французька компанія, яка використовує тільки кращі сучасні технології очищення на високоякісному обладнанні. Завдяки такому європейському підходу горілка «Борис Єльцин» вважається м'яким продуктом, який легко п'ється і не володіє зайвими смаками або домішками. Це - приклад класичної горілки зі злегка приглушеним градусом - всього 37,5%.

Наш інтернет-магазин займається поставками оригінальної продукції під брендом «Борис Єльцин» і пропонує вам купити зручний і практичний варіант - горілку в упаковці об'ємом 3 літри. Ємності, зроблені за технологією тетрапак надійно зберігають напій від впливу зовнішніх механічних факторів, сонячного світла і температурних перепадів. Таку упаковку зручно транспортувати, а це значить, що замовити таку горілку варто як для великих святкувань, так і для поїздок на пікнік і корпоративів.

Ще одна перевага такої пропозиції - вигідна ціна. Купити горілку «Борис Єльцин» в нашому інтернет-магазині можна за ціною від 160 гривень, що незрівнянно з цінами на горілчану продукцію в склі.

Об'єм 3 л
Тара Тетрапак
Країна-виробник Франція
Міцність 37,5%

Ще не було питань.

Теги: Горілка, Борис Єльцин, 3 літра