Горілка - це напій, який має багаторічну історію. Він відомий вже багато років, і сьогодні жодне торжество не обходиться без цього зігріваючого продукту.

Історія виникнення

Перші його варіанти створювалися ще з Х століття. Відомим є той факт, що одним з перших винахідників горілки був лікар з Персії Ар-Разі, який, зібравши необхідні компоненти, зробив першу перегонку, яка дуже нагадувала горілку. Взагалі дистиляція алкоголю як напою почалася з XVI століття. Переганяли на той момент будь-яку масу, в якій відбувався процес бродіння. Іноді для сировини використовували зерна жита або борошно. Однак згодом більш популярною стала горілка «на картоплі». Такий продукт перегонки називали гарячим столовим вином. Так, термін «горілка» остаточно утвердився. Причому, вже з кінця XIX в це поняття поділяли: горілку класифікували на звичайну (в основі якої були хлібні продукти) і фруктову (основа могла бути різноманітною).


Менделєєв дійсно створив горілку?

В даний час існує багато міфів і домислів з цього приводу. Один з найпопулярніших - виникнення сорокаградусної горілки тісно пов'язане з ім'ям видатного хіміка Д.І. Менделєєва. Міф виник через те, що однією з робіт цього вченого була дисертація на тему: «Про з'єднання спирту з водою». Після ряду досліджень Менделєєва вивів ідеальну формулу рецепта горілки «Московська особлива», яка була запатентованої як російська національна горілка.

Однак ці факти досить упередженими. Адже вчений лише показав, що вагова частка спирту 46% максимально взаємодіє з водою і впливає на організм людини. Однак ніякого зв'язку між масовим виробництвом горілки і винаходу немає.

Горілка в паках

Після технічної революції, в XIX в, почали масово ставити на виробництво горілку. Цей напій став улюбленим за дуже короткий період. Спочатку почав масово вироблятися етиловий спирт, який був потрібен одночасно для декількох галузей - медичної, хімічної і парфумерної. Згодом почав виготовлятися і такий алкогольний напій як горілка, яка набрала дуже велику популярність і успіху за досить короткий період. Без цього напою вже не могло обійтися жодне свято і торжество.

На сьогоднішній день існує багато різних за смаком і переваги міцних алкогольних напоїв, однак саме горілка є найпопулярнішою. Адже без неї важко уявити святкування днів народження, ювілеїв або корпоративів. Вона давно вже стала символом веселощів. За допомогою горілки можна створювати в домашніх умовах різні фруктові і лікувальні настоянки.

Купити горілку в тетрапаках

 Великий асортимент нашої продукції дозволяє кожному вибрати саме той алкогольний напій, який вдало підійде до Вашого святкового столу! А доступні ціни дозволять купить горілку на будь-який гаманець!

У нас Ви можете замовити цей популярний напій в тетрапаку і склі від найвідоміших брендів, визнаних у всьому світі.

  • Boris Jelzin (Борис Єльцин)
  • Смирнофф (Смирнов)    
  • Absolut (Абсолют)   
  • Finlandia (Фінляндія)


Паки (Тетрапак)

Горілка Абсолют 100 3 л

Горілка Абсолют 100 3 л

Ціна від: 195.00 грн.
Спецпропозиція
Горілка Абсолют 3 л
Хіт

Горілка Абсолют 3 л

Ціна від: 195.00 грн.
Спецпропозиція
Горілка Борис Єльцин Полуниця 3л
Горілка Вовк 2л

Горілка Вовк 2л

Ціна від: 195.00 грн.
Спецпропозиція
Горілка Горбачов 3 л
Хіт

Горілка Горбачов 3 л

Ціна від: 210.00 грн.

Стекло

Показано з 1 по 12 із 34 (всього 3 сторінок)