«Мексиканський самогон» – славнозвісна текіла!..

Однак, думка, що текіла є простим напоєм, дуже схожим на наш всім відомий самогон є упередженою.  Насправді ж цей напій має давно зарегламентовані норми приготування, він виготовляється з блакитної агави, а не з кактусів, як це звикли уявляти європейці, а смак текіли ніколи не буває однаковий – все залежить від країни-виробника, від сировини та власне бренду.
Історія цього алкогольного напою розпочинається ще з далекого VIII ст., коли індіанці побачили, як настояний сік з агави здатен піддаватися процесам бродіння. Вони вирішили спробувати цей напій і були вражені: він надавав приємне відчуття бадьорості та мав приємний смак.
Пращури мексиканців полюбляли ласувати тамтешніми слабоалкогольними напоями, міцність яких була дуже низькою. Згодом вони привезли з Іспанії новий метод приготування алкогольних напоїв. Тепер вони почали вдаватися до методу дистиляції, в результаті якого і почали отримувати напій, що дуже нагадував сучасну текілу.
Текілу як один із головних об’єктів заробітку мексиканці почали використовувати у XVII ст. Завдяки стрімким продажам текіли економіка у країні почала процвітати. Згодом цей напій завоював прихильність американців та багатьох країн Європи. Текіла стала символом гарячих розваг!

Декілька цікавих фактів про текілу

  1. У 2006 році 12- річну текілу продали за 225 тис. доларів у місті Текіла. Міцність напою та оригінальна упаковка із золота та міді покорила істинних поціновувачів та колекціонерів алкоголю. Вона офіційно визнана найдорожчою текілою в історії.
  2. На складах одного із виробників ще й досі є справжні скарби – їм вдалося зберегти до цього часу невеликий запас текіли, випущеної найпершою. Витримка такого алкогольного напою становить більше 200 років.
  3. Щорічно в однойменному місті проходить двотижневий фестиваль текіли. Всі мешканці міста та туристи мають можливість насолодитися різноманітними смаками багатьох брендів текіли та відпочити серцем і душею.

Класифікація текіли

Вона буває:

  • Преміум класу.
  • Класична.

Преміум відрізняється від класичної тим, що у складі містить 100% агаву, тоді як стандартна складається  зі змішаних цукрів, масова частка агави – не менше 51%.
За віком розрізняють:

  1. Blanco – не витримана, прозора.
  2. Joven abocado – молода.
  3. Gold – один із різновидів молодої текіли.
  4. Reposado – зріла.
  5. Anejo – міцна, витримана.

Друзі! На нашому сайті алкогольних напоїв Ви можете купити славнозвісну текілу – символ пристрасної Мексики за низькими цінами!
Наш асортимент товару дозволить Вам купити алкоголь на будь-які події та залишитися задоволеними! Вигода, помірні ціни, постійні знижки! Це все про нас!
Ми займаємося щодня відправкою продукції у будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро. Вам варто лише перейти до нашого онлайн каталогу та обрати те, що бажаєте!Спецпропозиція
Текіла Сауза 2л
Хіт

Текіла Сауза 2л

Ціна від: 310.00 грн.
Текіла Сауза 1л (Sauza1L)

Текіла Сауза 1л (Sauza1L)

Ціна від: 515.00 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)