235.00 грн.

9 штук або більше: 175.00 грн.
18 штук або більше: 170.00 грн.
45 штук або більше: 165.00 грн.
90 штук або більше: 160.00 грн.
Самбука ді Аморе (di Amore Liqueur) тетрапак 2 літри

Самбука ді Аморе - легендарний лікер родом з Італії, який проводиться за секретним рецептом з використанням цілого букета ароматних трав вже більше 100 років. Він вважається пікантним жіночим напоєм, і дістати його в свою колекцію прагнуть багато знавців елітного алкоголю.

Повна рецептура лікеру не відома нікому, крім компанії-виробника. Але основу смаку і букета Самбуки ді Аморе становить пряний аніс, який і надає знаменитий солодкуватий аромат напою і його свіжий, але чітко солодкий присмак. П'ють самбуку як в чистому вигляді, так і в якості компліменту до кави. Її можна подавати з льодом як аперитив, а класична подача в підпаленому вигляді із зернами кави - одна з найбільш пам'ятних, вона напевно прикрасить вечірку і задасть запальне настрій.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо лікер Самбука ді Аморе оригінал в зручній упаковці об'ємом 2 літри. Упакована в ємність, створену за технологією тетрапак, вона довгий час збереже свою фортецю, смак і аромат. При цьому містку коробку Самбуки ді Аморе можна легко перевозити, не побоюючись за її цілісність, чого не скажеш про скляних пляшках. А стильний дизайн упаковки дозволяє замовити її в якості подарунка поціновувачам цього напою. Вигідна ціна на Самбуку ді Аморе дозволить вам спробувати цей легендарний лікер без переплат.

Ще не було питань.