275.00 грн.

12 штук або більше: 280.00 грн.
24 штук або більше: 275.00 грн.

У всьому світі слава цього напою нерозривно пов'язана з богемної паризької середовищем. Саме завдяки Ван Гогу і Модільяні, Хемінгуею і Полю Верлену він став популярним. Йдеться, зрозуміло, про абсент. Цей міцний алкоголь ще в XIX столітті був визнаний забороненим, адже тоді для його виробництва не було належних можливостей очищення, і абсент позаминулого століття мав занадто високою кількістю туйона. Сьогодні ж цей напій абсолютно безпечний, при цьому він повною мірою розкриває всі смакові особливості полину, з якої його виробляють.

Абсент GHOST - це приклад високоякісного напою за прийнятні гроші. Він має класичний зеленим відтінком, яскраво вираженим ароматом і слідкувати-терпким присмаком з характерними трав'янистими полиновими нотами. Більш того, в його склад входить чимало корисних лікарських трав, за рахунок яких смак і аромат абсенту стають ще багатшими.

«Зелена фея», як часто називають абсент, це один з найвідоміших Аперативи. Крім того, він - невід'ємна частина багатьох знаменитих коктейлів, в тому числі знаменитих шотів Б-52, і Хіросіма. Та й способів вживання його в чистому вигляді існує чимало - класичний варіант з кубиком рафінаду по-французьки, по-російськи і навіть по-рязански.

 В інтернет-магазині dutyk.com.ua ви зможете купити якісний абсент на натуральних інгредієнтах від ТМ «Горобина». Його приємний смак і яскравий аромат зможуть доповнити саму запальну вечірку або створити атмосферу французького шику під час вашого вечері.

Ще не було питань.

Теги: Абсент, Гхост, 0, 5 літра, 0, 7 літра